Een onvergetelijke dag aan zee!

Zon, zee en strand.

Op 11 augustus genoten we van een heerlijke dag vol zon, zee, strand en mooie momenten. Wat was het fijn om samen uit te waaien, te lachen en te genieten van de natuur om ons heen!

Dankzij de geweldige samenwerking met Zorgbalans, locatie Houttuinen, werd dit bijzondere uitje mogelijk gemaakt. De strandrups bracht ons tot vlak bij de vloedlijn – zelfs voor wie in een rolstoel zit – zodat iedereen het zilte water kon zien, horen en bijna aanraken. Voor velen was het de eerste keer in lange tijd om zo dicht bij de zee te zijn. Ontroerend en onvergetelijk!
Met dank aan alle betrokkenen die deze dag zo speciaal hebben gemaakt.

Hoe hebben de deelnemers het zelf ervaren?

  • Wat een schitterende dag was het, vol vreugde en avontuur.
  • Zand tussen mijn tenen, een perfect moment om mijn schoenen uit te trekken en te genieten van deze bijzondere ervaring.
  • Nel straalde terwijl ze zich overgaf aan de zon en de zee, dansend op het strand. Ze herinnert zich nog levendig het dansen met Liesbeth in de vloedlijn, de blijdschap van het samenzijn met de elementen om hen heen.

Later deelden we onze mooiste herinneringen van de dag. De lachende gezichten en de oprechte verbindingen maakten het moment onvergetelijk. Het was meer dan een dag aan het strand; het was een viering van liefde, vriendschap en kostbare momenten die ons nog lang zullen bijblijven.