Een fijne plek in het groen voor mensen met een haperend brein

Goed nieuws voor de daginvulling in Haarlem Zuid: de bouw van een nieuw tuinhuis is in volle gang. Het ‘kale’ tuinhuis staat er al en ziet er prachtig uit, maar er is nog veel werk te doen voordat deze plek in gebruik kan worden genomen.

Er wordt momenteel hard gewerkt aan de aanleg van de fundering, inclusief wateraan- en afvoer, elektriciteit, vloer en vloerisolatie. Ook de binnenzijde wordt grondig aangepakt, met onder andere dakisolatie en verdere aankleding die het verblijf warm en sfeervol zullen maken. Daarnaast worden er zonnepanelen geplaatst, inclusief alle benodigde voorzieningen, zodat het tuinhuis ook duurzaam is.

Het nieuwe buitenverblijf wordt een fijne plek vol mogelijkheden voor dagbeleving in de natuur. Zodra alles klaar is, kan er een extra daginvulling worden aangeboden aan cliënten in Haarlem Zuid – een mooie stap vooruit.

We kregen de kans om een overcomplete keuken van de Reigershoeve in Heemskerk gratis op te halen. Een oprechte dank aan de geweldige mensen van de Reigershoeve voor dit prachtige circulaire cadeau! Hij zal ongetwijfeld prachtig staan en volop worden gebruikt voor het bereiden van lunches en gerechten uit onze eigen tuin.