Wij doen mee aan NLdoet, help je mee?

Vrijdag 13 maart zou de nationale grote vrijwilligersactie NLdoet weer plaatsvinden. Vanwege het coronavirus heeft het Oranjefonds besloten alle activiteiten te annuleren, zo ook bij stichting ZaaiGoed. We brengen u op de hoogte van een nieuwe datum voor NLdoet.

NLdoet op de Zintuigentuin van ZaaiGoed

Vrijdag 13 maart vindt de nationale grote vrijwilligersactie NLdoet weer plaats, een initiatief van het Oranjefonds. Wij houden dan ‘Open Tuinhuis’ op onze Zintuigentuin op het ZWN-volkstuincomplex in Haarlem-Noord. Van 10.00 tot 15.00 uur bent u van harte welkom om een kijkje te komen nemen, mee te helpen met het zaai-klaar maken van onze ‘over(moes)tuin’ 

De kleinschaligheid en fijngevoeligheid voor de individuele mogelijkheden en wensen van de ouderen en het zinnenprikkelende contact met natuur en seizoenen maakt onze Stichting uniek. Groen doet Goed!